About Speak English ® | FAQ | Client-area Login | Human Resources | Google+
 

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders İstanbul
ingilizce konuşma kursu

Şimdi Speak English® ile İngilizce konuşma zamanı!

Speak English® İngilizce özel ders programları genel İngilizce, günlük konuşma pratiği ve iş İngilizcesi konuşma pratiği alanlarında ihtiyacınız olan tüm noktalara yönelik size özel, pratik ve benzersiz çözümler sunar.

Speak English® özel ders programları dahilinde sadece anadili İngilizce yabancı öğretmenler ile beraber çalışacak, bire bir dersler ile kendi hızınızda ilerlerken, modüler yapısıyla ders programlarınız üzerinde tam kontrol sahibi olacaksınız.

Şimdi siz de tercih ettiğiniz gün ve saat aralıklarında 1, 4 veya 12 haftalık İngilizce özel ders programlarınıza Speak English® güvencesi ile hemen başlayabilir, programlarımızı kendiniz test etme imkanına sahip olabilirsiniz.

  • SADECE ANA DİLİ İNGİLİZCE YABANCI EĞİTMENLER

  • ESNEK GÜN ve SAAT SEÇENEKLERİ

  • 1,4 ve 12 HAFTALIK MODÜLER PROGRAMLAR

  • KENDİ OFİS veya EVİNİZDE DERS ALMA İMKANI

  • ÜCRETSİZ GRAMER ve KONUŞMA SEVİYESİ BELİRLEME

  • AVANTAJLI FİYAT SEÇENEKLERİ

ingilizce konuşma kursu
ingilizce konuşma kursu
Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programlarımıza katılarak biririnden farklı anadili İngilizce yabancı öğretmenlerle konuşma pratiği yapma imkanına sahip olursunuz. Bu sayede farklı aksanlara hızlıca alışkanlık sağlayabilecek, yeni karşılaştığınız insanlarla daha kolay İngilizce iletişim kurabilecek ve çok daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine sahip olacaksınız.Speak English® profesyonellere özel iş İngilizcesi programları yoğun iş yaşantınız içerisinde kısıtlı zamanınızı en efektif şekilde değerlendirmenize imkan veren esnek modüllerden oluşmaktadır. Tüm beklentilerinize anında cevap verebilen, sadece kişisel gereksinimlerinize özel olarak yapılandırılmış, konforlu bir program arıyorsanız iş İngilizcesi özel ders çözümlerimiz tam size göre.
ingilizce konuşma kursu
ingilizce konuşma kursu
Speak English® İngilizce gramer ağırlıklı özel ders programlarımız 100% öğrenci merkezli yaklaşımıyla size kendi hızınızda ilerleme ve eğlenceli öğrenme imkanı sunuyor. Artık sıkıcı boşluk doldurma aktiviteleri yerine başarısı kanıtlanmış güncel yöntemler ve uzman yabancı öğretmenlerimizle bire bir çalışarak siz de en kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.Speak English® İngilizce mülakat programları farklı bir firmaya geçişlerinizde veya aynı firma içerisindeki pozisyon değişimlerinizden önce katılcağınız İngilizce mülakatlar esnasında ihtiyacınız olan, İngilizce konuşma, anlama, kendinizi rahat ve doğru ifade edebilme becerilerini hızlıca kazanmanızı sağlayarak, hayalinizdeki işi elde etmenizi garantiler.
ingilizce konuşma kursu
ingilizce konuşma kursu
Speak English® TOEFL® - IELTS sınavlarına hazırlık özel ders programlarımız dahilinde konusunda uzman, Amerikalı ve İngiliz yabancı öğretmenlerimiz size rehberlik edecek ve bire bir özel dersler ile mümkün olan en kısa sürede istediğiniz sınav skorunu kolayca elde ederek, eğitim ve kariyer basamaklarınızı sağlam temeller üzerine inşa edebilirsiniz.
Speak English® çocuklar için İngilizce özel ders programlarımız, çocuklar için İngilizce öğrenim sürecini hızlı, eğlenceli ve kalıcı bir hale getirmek üzere yapılandırılmıştır. Program dahilinde oyunlar, şarkılar ve diğer ilgi çekici bir çok aktivite ile maksimum oranda kelime öğrenimi ve kelimelerin doğru telaffuzların öğrenilmesi amaçlanır.


Lider firma çalışanları İngilizce özel ders eğitimlerinde Speak English® güvencesini tercih ediyor!

ingilizce özel-grup dersleri referanslar

Alternative content
 

Smart Search