About Speak English ® | FAQ | Client-area Login | Human Resources | Google+
 

İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders İstanbul
ingilizce konuşma kursu

ingilizce konuşma kursu
ingilizce konuşma kursu
Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programlarımıza katılarak biririnden farklı birden çok yabancı öğretmenle konuşma pratiği yapma imkanına sahip olursunuz. Bu sayede farklı aksanlara kısa sürede alışkanlık sağlarken daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine de kolayca sahip olacaksınız.Speak English® profesyonellere özel iş İngilizcesi programları yoğun iş yaşantınız içerisinde kısıtlı zamanınızı en efektif şekilde değerlendirmenize imkan veren esnek modüllerden oluşmaktadır. Tüm beklentilerinize anında cevap verebilen konforlu bir program arıyorsanız iş İngilizcesi özel ders çözümlerimiz tam size göre.
ingilizce konuşma kursu
ingilizce konuşma kursu
Speak English® İngilizce gramer ağırlıklı özel ders programlarımız 100% öğrenci merkezli yaklaşımıyla size kendi hızınızda ilerleme ve eğlenceli öğrenme imkanı sunuyor. Şimdi sıkıcı boşluk doldurma aktiviteleri yerine başarısı kanıtlanmış güncel ve güvenilir yöntemlerle uygulamalı olarak İngilizce öğrenmenin tam zamanı.Speak English® İngilizce mülakat programları iş değişikliği veya aynı firma içerisindeki pozisyon değişiklerinden önce katılcağınız İngilizce mülakatlar esnasında ihtiyacınız olan, İngilizce konuşma, anlama, kendinizi rahat ve doğru ifade edebilme becerilerini hızlıca kazanmanızı sağlayarak, hayalinizdeki işi elde etmenizi garantiler.
ingilizce konuşma kursu
ingilizce konuşma kursu
Speak English® TOEFL® - IELTS sınavlarına hazırlık özel ders programlarımız dahilinde konusunda uzman, Amerikalı ve İngiliz yabancı öğretmenlerimiz size rehberlik edecek ve bire bir özel dersler ile mümkün olan en kısa sürede istediğiniz TOEFL® - IELTS skorunu kolayca elde ederek, eğitim ve kariyer basamaklarınızı daha sağlam temeller üzerine inşa edebilirsiniz.
Speak English® çocuklar için İngilizce özel ders programlarımız, çocuklar için İngilizce öğrenim sürecini hızlı, eğlenceli ve kalıcı bir hale getirmek üzere yapılandırılmıştır. Program dahilinde oyunlar, şarkılar ve diğer ilgi çekici bir çok aktivite ile maksimum oranda kelime öğrenimi ve kelimelerin doğru telaffuzların öğrenilmesi amaçlanır.


Lider firma çalışanları özel ders eğitimlerinde Speak English® güvencesini tercih ediyor!
ingilizce özel-grup dersleri referanslar

İngilizce Özel Ders - Alternative content

İngilizce Özel Ders - Alternative content

Alternative content
 

Smart Search