About Speak English ® | FAQ | Client-area Login | Human Resources | Google+
 

İngilizce Konuşma Pratiği Ozel Ders

yabancı öğretmenlerden ingilizce konuşma pratiği özel dersleri

İngilizce Konuşma Pratiği Özel Derslerine Katılın, Kısa Sürede Daha Akıcı Konuşun!

Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programlarına katılarak, birbirinden farklı ana dili İngilizce yabancı öğretmenler ile İngilizce konuşma pratiği yapma şansına sahip olursunuz. Böylelikle İngilizce konuşurken yaşadığınız endişeyi üzerinizden kolayca atabilir ve İngilizce diyaloglarınızda farklı aksan ve konuşma şekillerine en kısa sürede alışkanlık sağlayarak daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Read more...

INGILIZCE ÖZEL DERS - student logos

Lider firmalarının çalışanları Speak English® güvencesini tercih etti.

Alternative content


 

İş İngilizcesi Özel Ders

iş ingilizcesi özel ders programları

Speak English® iş İngilizcesi özel dersleri ile iş hayatında bir adım önde olmanın keyfine varın!

Speak English® rekabetin, ihtiyaçlarınızın ve zamanın sizin için öneminin farkındadır!

Tamamı anadili ingilizce yabancı eğitimcilerimiz, sadece eğitim düzeyi ve becerileri yüksek, farklı sektörlerde de tecrübeli, en başarılı öğretmenler arasından sizin için titizlikle seçilmektedir. İş İngilizcesi alanında ihtiyaç duyduğunuz noktalar belirlendikten sonra gereksinimlerinize en uygun eğitmenler ile çalışmanız sağlanarak eksikliklerinizi en hızlı şekilde kapatabilirsiniz.

Speak English®, bireysel ve kurumsal iş İngilizcesi eğitim ihtiyaçlarınızı tam ve zamanında karşılamanızı garantiler.

İş İngilizcesi özel ders programı aşağıdaki gibidir.

Read more...

İngilizce Mülakat Özel Ders

ingilizce mülakatlara hazırlık özel ders programları

İngilizce mülakat hazırlığı özel ders programına katılın, hayalinizdeki işi kaçırmayın!

Speak English® İngilizce mülakatlarınızda ihtiyacınız olan İngilizce konuşma, İngilizce anlama, kendinizi rahat ve doğru ifade edebilme becerilerini kolayca kazanmanızı sağlayarak, hayalinizdeki işi elde etmenize yardımcı olur.

İngilizce mülakat özel ders programları 10 ve 16 saatlik esnek paketler halinde sunulmaktadır. Program dahilinde; İngilizce mülakatlar konusunda uzman çok sayıda yabancı öğretmen ile konuşma pratiği yapacak ve sık karşılaşılan İngilizce mülakat soru ve cevaplarını role-play yöntemiyle çok daha kolay öğreneceksiniz. İngilizce mülakat özel ders programı dahilinde karşılaştığınız her yeni eğitmen size farklı aksan ve soru şekillerini daha kolay anlayabilmeniz açısından büyük katkı sağlayacaktır.

Speak English® İngilizce mülakat programı, etkili İngilizce CV hazırlama teknikleri, sık karşılaşılan İngilizce mülakat soruları ve cevap örnekleri, role-play,  İngilizce mülakatlar için gerekli kelime bilgisi ve İngilizce kelimelerin doğru telaffuzları konularını kapsar. Aşağıda İngilizce mülakat özel ders  programlara ait detaylı bilgiler sunulmaktadır.

Read more...

Genel İngilizce Özel Ders

yabancı öğretmenlerden genel ingilizce pratik özel dersleri

İngilizce'yi ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bire bir özel dersler ile konuşarak öğrenin.

Speak English® Genel İngilizce özel derslerimiz size kendi hızınızda ilerleme, gereksinimlerinizi tam olarak karşılama ve İngilizceyi yabancı öğretmenlerimiz ile bire bir pratik yaparak / konuşarak öğrenme imkanı sunmaktadır.

Read more...

Sunum İngilizcesi Özel Ders

İngilizce sunumlara hazırlık özel ders programları

İngilizce sunum özel derslerimize katılarak, kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil etme şansını yakalayın!

Speak English® iyi organize edilmiş, dil bilgisi ve yapısal olarak kusursuz, İngilizce sunumlar hazırlayarak, kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil ve ifade etmenizi sağlar.

Yeni dünya düzeninin etkisiyle, çok uluslu şirketlerin ülkemizdeki faaliyet artışı, Türk şirketlerinde  görev yapan yabancı yönetici sayısındaki artış ve iş yaşamında İngilizcenin daha yaygın kullanımı, İngilizce sunumlarda kullanılan kelime ve tekniklerinin öğrenilmesini önemli bir zorunluluk haline getirmektedir.

Read more...

IELTS-TOEFL Sınavlara Hazırlık İngilizce Özel Ders

Toefl - IELTS sınavlarına hazırlık yabancı öğretmenden ingilizce özel ders

TOEFL - IELTS sınavlarında başarıyı tecrübeli eğitmenler rehberliğinde İngilizce özel dersler ile garantileyin

Başarılı olabilmek için iyi bir hazırlık dönemi gerektiren IELTS ve TOEFL sınavlarına, anadili İngilizce ve profesyonel eğitmenlerimiz rehberliğinde özel dersler ile hazırlanarak başarınızı garantileyebilirsiniz.

Read more...

Seyahat İngilizcesi Özel Ders

seyahat ingilizcesi özel ders programları

 

 

 


 

Yurtdışı seyahatlerinize İngilizce konuşma pratiği yaparak çıkın, tatilin keyfine varın!

Speak English® seyahat İngilizcesi özel ders paketleri ile; yurtdışı gezilerinizde otel rezervasyonu işlemlerinizi, yemek siparişlerinizi, yol tariflerini ve çok daha fazlasını artık sözlük karıştırmadan kendiniz kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

10 ve 16 saatlik paketler halinde sunulan seyahat İngilizcesi özel ders programı dahilinde; yolculuğunuzun başlangıcından, yurda dönüşe kadar karşılaşabileceğiniz çeşitli durumları role-play ve canlandırma yöntemleri ile işleyecek, konuşarak İngilizce öğreneceksiniz. Aşağıda programa ait detaylı bilgiler sunulmaktadır.

Read more...

Çocuklar İçin İngilizce Özel Ders Programları

çocuklar için özel ingilizce eğitim programları

Speak English® Çocuklara Özel İngilizce Eğitim Programları Çok Eğlenceli!

Speak English®, okul öncesi eğitim alanında deneyimli, ana dili İngilizce yabancı öğretmen kadrosuyla 4-6 yaş grubu öğrencilerinize profesyonel İngilizce eğitim olanağı sağlar.

Read more...

İngilizce Özel Ders - Alternative content

Alternative content

Smart Search