About Speak English

SPEAK ENGLISH® KURUMSAL DIL EĞITIMI & İNGILIZCE ÖZEL DERS EĞITIM DANIŞMANLIK HIZMETLERI

2009 yılında Türk – İngiliz ortaklığı ile temelleri atılan Speak English®, kurumsal ve bireysel müşterilerine özellikle iş İngilizcesi alanında konuşma pratiği kazandırmak üzere profesyonel eğitim danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Speak English® İngilizce dil öğrenim sürecinin kişiden kişiye farklılıklar gösterdiğini göz önüne alır, bu nedenle öğrenme şeklinize özel, gereksinimlerinize en uygun ortam ve eğitmenleri en kısa sürede temin etmek üzerine yapılandırılmıştır.

Tamamı ana dili İngilizce yabancı eğitmenlerimiz ile İngilizce iletişim becerilerinizi konuşma pratiği yaparak en hızlı ve en doğru şekilde geliştirebilirsiniz.

İngilizce dil öğrenimiz ve İngilizce konuşma pratiği kazanma sürecinizde, karşılaşacağınız tüm zorlukların ve ihtiyaçların farkında olan Speak English® ekibi;

Kurumsal İngilizcel Eğitimi

İş İngilizcesi Özel Ders Programları

İngilizce Konuşma Pratiği Özel Ders Programları

İngilizce Mülakat Özel Ders Programları

İngilizce Sunum Teknikleri Özel Ders Programları

TOEFL & IELTS Sınavlara Hazırlık Özel Ders Programları

Seyahat İngilizcesi Özel Ders Programları

Genel İngilizce Özel Ders Programları

konularında başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanları bir arada sunarak, İngilizce eğitim sürecinizde karşılaşabileceğiniz problemleri, siz onlarla karşılaşmadan ortadan kaldırır; böylelikle siz sadece İngilizce dil eğitiminize odaklanabilirsiniz.

Speak English® profesyonel İngilizce eğitim koçluğu desteği ile kurumsal ve bireysel eğitimlerinizde kaliteyi garantilediğinizden emin olabilirsiniz.

Yurtdışı dil eğitimlerinizde, ücretsiz danışmanlık hizmeti de alabileceğiniz Speak English® İngiltere, Amerika ve Avustralya’da bulunan başarısını kanıtlamış, prestij sahibi dil okulları ile çalışmaktadır.

CALL US NOW

+90 530 229 12 05

İngilizce Pratik Yap!