İngilizce Konuşma Pratiği Özel Ders Programları

Speak English® İngilizce Konuşma Pratiği Özel Dersleri ile Kısa Sürede Daha Akıcı Konuşmaya Başlayın

Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programlarına katılarak, birbirinden farklı anadili İngilizce yabancı öğretmenlerle pratik yapma şansına sahip olursunuz. Böylelikle İngilizce konuşurken yaşadığınız çekingenliği üzerinizden kolayca atacak ve İngilizce diyaloglarınızda farklı aksan ve konuşma şekillerine hızlıca alışkanlık sağlayarak daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine en kısa sürede sahip olacaksınız.

Özel İngilizce Dersi ile Hızlı ve Kalıcı Çözüm

Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programı katılımcılarının büyük bir kısmı, okul dönemlerinde ve sonrasında çeşitli kurslarda almış oldukları İngilizce eğitimler sonucunda doğru bir İngilizce grammer bilgisine sahip kişilerden oluşmaktadır. Katılımcılar genel olarak iş yaşantılarında İngilizce yazışmalar açısından problem yaşamamalarına rağmen yurtdışı seyahatleri ve yabancı meslektaş veya yöneticileri ile karşılıklı İngilizce konuşmalar esnasında endişeye kapıldıklarını, kendilerini ifade edecek doğru kelimeleri bulmakta zorluk çektiklerini ve bu nedenle cümle yapılarında bozulmalar yaşadıklarını ifade etmektedirler.

Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programı, sizi mümkün olduğunca birbirinden farklı ana dili İngilizce yabancı öğretmen ile iletişime geçirerek yeni durumlara daha hızlı adapte olmanızı ve İngilizce iletişim kurma becerilerinizi daha hızlı geliştirmenizi sağlar. Böylelikle İngilizce konuşmalar esnasında yaşadığınız çekingenliği kısa sürede aşarak daha akıcı bir İngilizce konuşma beceresine ve arzuladığınız özgüvene en hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.

CALL US NOW

+44 7384 73 86 88

İngilizce Pratik Yap!