Kurumsal İngilizce Egitim Hizmetleri

Speak English® Kurumsal İngilizce Eğitim Programları Kaçırılmayacak Fırsatlar Sunuyor!

Speak English®, rekabetin, ihtiyaçlarınızın ve zamanın sizin için öneminin farkındadır. Bu nedenle kurumsal İngilizce eğitim programı dahilinde ihtiyaçlarınızı tam, zamanında ve en etkili şekilde karşılamanızı garantileyen size özel çözümler sunar.

Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, tamamı yabancı ve ana dili İngilizce uzman eğitmenler ile pratik yaparak eksiksiz elde etmenizi sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Firma ihtiyaç analizi : Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir.

Seviye tespit ve gruplama : Tüm katılımcılar program başlangıcından önce grammar seviyelerinin belirlenmesi amacıyla bir seviye tespit sınavı alır. Grammar seviyeleri belirlenen katılımcılar, ana dili İngilizce eğitim danışmanlarımız ile bire bir sözlü mülakata katılır ve İngilizce konuşma seviyeleri belirlenir. Seviye tespit işlemi sonucuna göre birbirine en yakın seviyelerden oluşan gruplar oluşturulur.

İngilizce’de aşağıda belirtildiği şekilde 6 farklı seviye vardır.

  • Beginner
  • Elementary
  • Pre-intermediete
  • Intermediate
  • Upper-intermediate
  • Advanced

* Kurumsal İngilizce eğitim programlarında İş İngilizcesi ve İngilizce konuşma pratiğine yönelik çalışmalar “Pre Intermediate ve/veya Intermediate” seviyelerinden sonra başlatılmaktadır. Bu seviyenin altındaki gruplarda ağırlıklı olarak grammar konuları üzerine yoğunlaşılır.

Eğitmen seçimi ve Ders Planları : Farklı seviyelerde bulunan gruplar ve farklı spesifik konular üzerine farklı eğitmenler uzmanlık alanlarına bağlı olarak görevlendirilir. Örn. Haftalık 4 saat ders alan bir grup 2 saat iş İngilizcesi dersini farklı bir öğretmenden, konuşma pratiği derslerini farklı bir öğretmenden alabilmektedir. Ders planları aylık periyotlarda haftalık ders saati sayısı baz alarak yapılandırılır.

Performans değerlendirmeleri : Eğitim sürecinde katılımcılar bulunduğu gruptan bağımsız olarak değerlendirilir. Katılımcıların performans, ders takip ve ay sonlarında yapılan yazılı ve sözlü değerlendirme sonuçları firma yetkilisi ilgili kişilere raporlanarak iletilir. Yüksek performans gösteren katılımcılar gerekli durumlarda daha ileri seviyedeki gruplara taşınabilmektedir.

Standart Business English programı dahilindeki konu başlıklarını alttaki tabloda gösterildiği gibidir. Kurumsal eğitim programları firmanız ihtiyaçlarına göre özel olarak yapılandırılır.

 

Lider firma çalışanları İngilizce özel ders eğitimlerinde Speak English® güvencesini tercih ediyor!

 

CALL US NOW

+90 530 229 12 05

İngilizce Pratik Yap!