FAQ

İngilizce seviyemi nasıl öğrenebilirim?

İngilizce seviyeniz program başlancınızın öncesinde net olarak belirlenir. Grammar ve speaking seviyeleri sıklıkla birinden farklı seviyelerdedir, iki seviyenin de net olarak belirlenebilmesi için, Speak English® online seviye belirleme testini tamamlamanız ve speaking seviyenizin belirlenebilmesi için anadili İngilizce eğitim danışmanlarımız ile yüz yüze (veya telefon üzerinden) kısa bir İngilizce mülakat gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Speak English® İngilizce seviye tespit sınavı (Grammar, Reading, Listening, Speaking)

http://www.kurumsalingilizce.com/speakenglish-survey-module/

Speak English® İngilizce seviye tespit sınavı (Grammar 50 Soru)

http://kurumsalingilizce.com/speakenglish-survey-module/grammar-50-questions.html

Önerilen haftalık ders sayısı nedir?

Çalışan katılımcılar için haftalık 2 gün 4 saat veya 3 gün 6 saat önerilmektedir. Eğer boş vaktiniz varsa günlük periyotlarda alınacak dersler en iyi seçenektir.

İngilizce öğrenim sürecinizi spor salonunda egzersiz yapmaya benzetebilirsiniz. Vücudunuzu forma sokmak için hergün saatlerce çalışıyor olmak bir süre sonra size devam edilmesi imkansız görünerek programınızdan kopmanıza yol açacaktır. Uzun süreli daha az yoğun bir çalışma programı uygulayarak kendinizi zorlamadan istediğiniz noktaya daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Özel İngilizce derslerimi Ofisimde veya Evimde Alabilir miyim?

Evet, özel İngilizce derslerinizi İstanbul’un merkezi semtlerinde ofisiniz veya evinizde yada Speak English® Beşiktaş ofisinde alabilirsiniz.

Bir üst seviyeye geçmem ne kadar zaman alır?

Bu sizin ne tarz bir öğrenici olduğunuza ve hangi sıklıkta ders aldığınıza bağlıdır. Öğrenme konusunda yetenekliyseniz ve ders saatleri dışında pratik yapacak zamanınız varsa, genel İngilizce kurslarımızda her bir seviye 30 saat öğrenim ile tamamlanabilmektedir. Eğer öğrenme konusunda yavaşsanız ve ders saatleri dışında pratik yapacak bir zaman bulamıyorsanız toplam süre 60 saat ve üzerine çıkabilmektedir. İngilizce öğreniminiz konu üzerinde ne kadar zaman ve emek harcadığınızla doğrudan orantılıdır.

İngilizce özel dersler yabancı öğretmenler tarafından mı veriliyor?

Evet, Speak English® bünyesinde, sadece uluslararası eğitim sertifikalarına (CELTA/TEFL) sahip, anadili İngilizce, üniversite mezunu profesyonel eğitimciler bulunmaktadır. Derslerinizi daha ilginç ve eğlenceli hale getirecek tecrübeli öğretmenlerimiz ile en yüksek kalitede eğitim aldığınızdan emin olabilirsiniz.

İstediğim gün ve saatlerde İngilizce özel ders alabilir miyim?

Evet, İngilizce özel ders programınızın gün, saat ve lokasyonunu kendinize en uygun olacak şekilde 08.00 – 22.00 saatleri arasında belirleme şansına sahipsiniz.

Speak English® İngilizce Özel Ders eğitim danışmanlık hizmeti için ek ücret ödemem gerekir mi?

Hayır, İngilizce özel ders alanında danışmanlık hizmetlerimiz için herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

İngilizce özel ders programları grup derslerinden daha mı verimlidir?

Evet, özel ders programları tamamen bireysel ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak yapılandırılması nedeniyle birden fazla kişinin katılımı ile gerçekleştirilen grup derslerine göre daha pratik, daha hızlı ve çok daha etkilidir. İngilizce özel ders programlarımızda grup derslerindeki gibi diğer öğrenciler tarafından dikkatiniz dağıtılmadan, yoğun ve özenli bir eğitim alarak beklentilerinizi en hızlı ve doğru şekilde karşılama şansına sahip olursunuz

CALL US NOW

+90 530 229 12 05

İngilizce Pratik Yap!