Sunum İngilizcesi Özel Ders

İngilizce sunum özel derslerimize katılarak, kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil etme şansını yakalayın!

Speak English® iyi organize edilmiş, dil bilgisi ve yapısal olarak kusursuz, İngilizce sunumlar hazırlayarak, kendinizi ve firmanızı en iyi şekilde temsil ve ifade etmenizi sağlar.

Yeni dünya düzeninin etkisiyle, çok uluslu şirketlerin ülkemizdeki faaliyet artışı, Türk şirketlerinde  görev yapan yabancı yönetici sayısındaki artış ve iş yaşamında İngilizcenin daha yaygın kullanımı, İngilizce sunumlarda kullanılan kelime ve tekniklerinin öğrenilmesini önemli bir zorunluluk haline getirmektedir.

İngilizce sunumlarınızda en önemli nokta, hazırlık sürecinizdir; İlk aşamada amaç ve hedefleriniz net olarak belirlendikten sonra, aşağıdaki sorular cevaplandırılır :

– Sunumunuz, bilgilendirme veya ikna veya eğitim amaçlı veya satış / pazarlama üzerine mi?

– Katılımcı / izleyiciler kaç kişidir?

– Katılımcı / izleyiciler kimlerdir?

– Sunum mekanı neresidir?

– Sunumun toplam hazırlık süresi nedir?

– Sunum için ayırılan toplam süre nedir?

Sunumunuzun genel yapısı oluşturulduktan ve diğer hazırlıklar tamamlandıktan sonra ana dili İngilizce, prezentasyon hazırlığı konusunda uzman eğitimcilerimiz ile birlikte İngilizce sunumlarınızda hayati önem taşıyan prova ve tekrar aşamalarına geçilir.

Speak English® İngilizce sunum özel ders programı dahilinde, en az bir veya genellikle daha fazla ana dili İngilizce yabancı öğretmen ile çalışma imkanı elde ederek, sunumlarınız esnasında kendinizi daha rahat hissedecek, izleyicilerinizi sıkmadan, pozitif geri dönüşler alma şansını yakalayacaksınız.

* Prezentasyon İngilizcesi özel ders programımıza katılabilmek için Upper Intermediate veya Advanced seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olmanız beklenmektedir.

Aşağıda Sunum / Prezentasyon İngilizcesi özel ders programına ait detaylı bilgi sunulmaktadır.

ENGLISH for PRESENTATIONS / SUNUM İNGİLİZCESİ ÖZEL DERS PLANI (10 hours)

Introduction: Welcoming your audience, introducing your subject, outlining the structure of your presentation, giving instructions about questions (2 hours)

Body: Structuring, using visuals, using notes, signposting, using appropriate vocabulary and correct grammar (2 hours)

Conclusion: Summing up, thanking your audience, giving recommendations, inviting questions (2 hours)

Question and Answer Time: Giving polite answers to questions, reformulating a question, answering with another question, asking for comment from the rest of the audience (2 hours)

Delivery: Calming nerves, building audience rapport, body language, voice modulation, using visual aids, rehearsing (2 hours)

CALL US NOW

+90 530 229 12 05

İngilizce Pratik Yap!