İngilizce Özel Ders

Şimdi Rahatlayın, Doğru Adrestesiniz!

Speak English® bünyesinde 30.000 saat üzeri İngilizce özel ders tecrübemiz ile beklentilerinizin çok ötesinde, birbirinden avantajlı İngilizce özel eğitim programları hazırlıyoruz.

İngilizce özel ders programlarımız; iş İngilizcesi ve genel İngilizce konuşma pratiği, TOEFL / IELTS sınavlarına hazırlık ve mesleki İngilizce eğitimleri gibi bir çok farklı alanda ihtiyaçlarınıza özel benzersiz çözümler sunmak için yapılandırılır.

Speak English® İngilizce özel ders programları dahilinde anadili İngilizce (native speaker) yabancı öğretmenlerimiz ile sadece ihtiyacınız olan konular üzerinde yoğunlaşarak en hızlı sonuçları elde edebilirsiniz.

Şimdi siz de ihtiyaçlarınıza en uygun programı seçerek Speak English® İngilizce özel ders programlarının avantajlarını kendiniz test edin.

 

Zaman Planınız ve Bütçenize En Uygun İngilizce Özel Ders Seçenekleri

İster iş yoğunluğunu nedeniyle düzenli olarak kurslara devam edemeyen bir yönetici veya kariyer basamaklarını hızla tırmanan başarılı bir profesyonel ya da kısa süre önce iş hayatına atılmış yeni bir mezun olun Speak English® size özel çözümleri ile her zaman yanınızda.

Speak English® İngilizce özel ders programları minimum 4 haftalık kısa süreli veya 12 – 24 hafta gibi daha uzun süreli modüler programlar şeklinde yapılandırılmaktadır.

Kişiselleştirilebilir modüler programlarımız ile siz de zaman planınıza en uygun İngilizce özel ders programını oluşturarak kendi belirleyebileceğiniz gün ve saat aralıklarında özel ders alabilir, tercih ederseniz derslerinize sabit gün ve saat aralıklarında devam ederek fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.
 

Speak English® EXCLUSIVE İngilizce özel ders programları, gün ve saat seçimi gibi konularda maksimum kontrol ve esneklik sahibi olmanızı sağlar, tercihlerinizi öncelikli olarak değerlendiren, en ayrıcalıklı programımızdır.

Speak English® PROFESSIONAL İngilizce özel ders programları değişen iş yoğunluğunuza bağlı olarak programlarınız üzerinde kısa süreli yeniden düzenlemeler gerçekleştirmenize imkan sağlar.

Speak English® SMART İngilizce özel ders programları tercihinize göre belirlediğiniz gün ve saat aralıklarında derslerinizi düzenli olarak takip etmeniz durumunda size fiyat avantajı sağlamak üzere yapılandırılmıştır.

Speak English® BUDGET İngilizce özel ders programları bir çok farklı alternatif sunarak İngilizce öğrenim süreciniz boyunca size en uygun fiyat avantajını sağlamak için yapılandırılmıştır.

  • Sadece Anadili İngilizce (Native Speaker) Yabancı Öğretmenler
  • Esnek Gün ve Saat Seçenekleri
  • 4,12 ve 24 Haftalık Modüler Programlar
  • Kendi Ofis veya Evinizde Ders Alma İmkanı

Speak English® İngilizce konuşma pratiği özel ders programlarımıza katılarak biririnden farklı anadili İngilizce yabancı öğretmenlerle konuşma pratiği yapma imkanına sahip olursunuz. Bu sayede farklı aksanlara hızlıca alışkanlık sağlayabilecek, yeni karşılaştığınız insanlarla daha kolay İngilizce iletişim kurabilecek ve çok daha akıcı bir İngilizce konuşma becerisine sahip olacaksınız.

Speak English® profesyonellere özel iş İngilizcesi programları yoğun iş yaşantınız içerisinde kısıtlı zamanınızı en efektif şekilde değerlendirmenize imkan veren esnek modüllerden oluşmaktadır. Tüm beklentilerinize anında cevap verebilen, sadece kişisel gereksinimlerinize özel olarak yapılandırılmış, konforlu bir program arıyorsanız iş İngilizcesi özel ders çözümlerimiz tam size göre.

Speak English® İngilizce gramer ağırlıklı özel ders programlarımız 100% öğrenci merkezli yaklaşımıyla size kendi hızınızda ilerleme ve eğlenceli öğrenme imkanı sunuyor. Artık sıkıcı boşluk doldurma aktiviteleri yerine başarısı kanıtlanmış güncel yöntemler ve uzman yabancı öğretmenlerimizle bire bir çalışarak siz de en kısa sürede İngilizce öğrenebilirsiniz.

Speak English® İngilizce mülakat programları farklı bir firmaya geçişlerinizde veya aynı firma içerisindeki pozisyon değişimlerinizden önce katılcağınız İngilizce mülakatlar esnasında ihtiyacınız olan, İngilizce konuşma, anlama, kendinizi rahat ve doğru ifade edebilme becerilerini hızlıca kazanmanızı sağlayarak, hayalinizdeki işi elde etmenizi garantiler.
Speak English® TOEFL® – IELTS sınavlarına hazırlık özel ders programlarımız dahilinde konusunda uzman, Amerikalı ve İngiliz yabancı öğretmenlerimiz size rehberlik edecek ve bire bir özel dersler ile mümkün olan en kısa sürede istediğiniz sınav skorunu kolayca elde ederek, eğitim ve kariyer basamaklarınızı sağlam temeller üzerine inşa edebilirsiniz.
Speak English® çocuklar için İngilizce özel ders programlarımız, çocuklar için İngilizce öğrenim sürecini hızlı, eğlenceli ve kalıcı bir hale getirmek üzere yapılandırılmıştır. Program dahilinde oyunlar, şarkılar ve diğer ilgi çekici bir çok aktivite ile maksimum oranda kelime öğrenimi ve kelimelerin doğru telaffuzların öğrenilmesi amaçlanır.

 

Lider firma çalışanları İngilizce özel ders eğitimlerinde Speak English® güvencesini tercih ediyor!

 

CALL US NOW

+44 7384 73 86 88

İngilizce Pratik Yap!